Metāla skapji, (19 ") Plaukti un korpusi

EMI pasargājot metāla statīviem un korpusi

Metāla skapji, (19 ") bagāžnieki un aizklātiem korpusi

Kā viens no pasaules pazīstamākajiem speciālistiem šajā jomā EMI vairogs un visplašāko klāstu pasargājot produktus pasaulē, mēs varam piedāvāt mūsu klientiem ļoti labus Norobežotas kameras no krājumiem, kā arī speciāli pielāgoti mūsu klientu.


Programmas

 • Servera telpas
 • Digital kriminālistikas
 • Bezvadu testēšana
 • R & D
 • EMC testēšana

Kā tas ir paredzēts

Mēs piegādāsim salīdzinoši vienkāršus aizsargātās kastes maziem pētījumiem lieliem EMI un FCC lieljaudas Norobežotas kameras.

Mūsu EMI pasargāts plaukti ir izgatavoti no mūsu patentēto Mu-dzelzs 6800 sērijas plate materiāla, kas ir galvaniski lieliski saskan ar mūsu EMI pasargājot blīves
materiāli. Šī kombinācija rada ļoti augstas ekranējumu sniegumu, arī ilgtermiņā.

Mūsu Norobežotas kameras ļauj jums, lai apmierinātu dažādas prasības attiecībā uz EMI / RFI apspiešana, tostarp:

 • Mil Spec 285
 • TEMPEST
 • FCC 15. daļa
 • Eiropas VDE

Mūsu EMI & FCC produktu līnijas nāk gan vertikālā plauktiem un slīpi priekšā konsolēm (15 un 30 grādu). Tā ir izstrādāta ar dubulto dzega, dubultā lidmašīna stūra konstrukcijas, kas padara to par spēcīgāko skapis nozares, kas spēj pārvadāt līdz 1400 kg iekārtu.


EMI un FCC Lieljaudas korpusi

Atkarībā no vēlamā vājināšanas līmeni un frekvenču diapazona blīvēšana materiāls par mūsu plauktiem var būt berilija vara spring-finges; Standarta vairogs un / vai ultra soft vairogs.

Šīs blīves ir pierādīta vairāk nekā laika periodā, tā nav skārusi gaisu, ozonu, ultravioleto un radiāciju vai šķīdinātājiem un nevar pārsla vai salauzt mazos vadošiem gabaliņos, kas var radīt īssavienojumu elektroniku.

Mums ir 6 dažādu līmeņu vājināšanās. Visvairāk tikties Tempest un EMP prasībām. Papildus ir divi nerūsējošā tērauda kniedes zemākajā aizmugures rāmji, lai palīdzētu sēkļa. Mūsu vismodernākās produkts atbilst un pārsniedz VDI 94-106 standartu.

FCC plaukti ir izgatavoti no 14 mērītājs tērauda. Silver pinumu blīves ir pievienots pie rāmja ar vadoša, spiediena jūtīgu līmi. Blīve ir putu kodols piedāvā zemas slēgšanas spēku. Visi durvīm, paneļu un rāmji virsmas, kas nonāk saskarē ar EMI blīves ir metalizēta korozijas pretestības virsmas. FCC plaukti sniedz daudzpusība, uzticamību un izmaksu efektivitāti, vienlaikus sasniedzot FCC, CE zīme vai cits tirdzniecības prasības.

EMI & FCC skapji iezīme paneļu montāžas leņķi izgatavoti no 3/16 "tērauda, ​​50% biezāka nekā vidēji izmanto nozarē. Horizontālā atbalsta kanāli ir noņemami, jo ļoti izturību rāmja. Pozitīva durvju latching aparatūra, kas nav magnētiskā vai Velcro noņemšanā, ir standarta.


Standarta izmēri

Standarta Paneļu Heights:
534 mm līdz 2134 mm, jebkurā 45 mm soli

Standarta dziļumā:
43 mm, 61 mm, 74 mm un 92 mm

Standarta Paneļu Platumi:
48 mm, 61 mm, 76 mm, adapteri ir pieejami montāža 23 "(58 mm) iekārtas


vājinājums līmeņi

FCC / VDE Norobežotas skapji
(Standaard skapji, izpildes līmenis 1)
Equipto FCC / VDE skapji nodrošināt augstu vājināšanās pie zemām izmaksām. Šie skapji var palīdzēt nodrošināt jūsu iekārta atbilst FCC / VDE vai citas EMI prasības dažādiem komerciāliem un rūpnieciskiem lietojumiem. Modulāra konstrukcija nodrošina saderību ar mūsu Lieljaudas un RFI skapji. Protams, visas priekšrocības mūsu Lieljaudas Skapji, piemēram, 3000 mārciņas kravnesības, padara šo ļoti rentabls pasargāts kabinets. Uzzināt vairāk...

EMI pasargājot Cabinets
(Augstas veiktspējas skapji, veiktspēju 2. līmenis)
Mūsu augstas veiktspējas skapji sniegt nopietnu aizsardzību EMI / RFI signālu ielaušanos vai noplūde ar jutīgu iekārtu RF līdz mikroviļņu joslā. Ar pasargājot efektivitāti vairāk nekā 75 dB pie 40 GHz, norobežojums nodrošina būtisku aizsardzību pret EMP ieroču un geomagnetic vētras, kas var "izņemt" komunikāciju centri, elektrostacijas, uzraudzības sistēmu un daudz ko citu.

Augstākais EMI / RFI aizsardzība pieejama!
(Ultra augstas veiktspējas skapji, efektivitātes līmenis 3)
Jo izlūkošanas un datoru drošību, TEMPEST prasības, konkrēti VDI 94-106, ir amoung visstingrākajām. Mūsu laters Ultra augstas veiktspējas pasargāts skapji ir elektronikas norobežojums, ko Equipto Electronics "inženieri izstrādājuši ne tikai satiekas, bet ievērojami pārsniedz VDI 94-106 standartu.

Skapji ir pasūtījuma lieluma Jūsu prasībām. Jums ir iespējas, piemēram, priekšējā un / vai aizmugures durvīm, paneļiem vai abu kombinācija; regulējami vertikālās montāžas sliedes ar nu perforēts, ar vītni vai kvadrātveida caurumiem, un dažādas citas piederumiem.


opcijas

Mūsu ekranēti plaukti ir paredzēti, lai būtu modulāra un elastīga, plašs aksesuāru ir pieejami.

 • Plašs paneļu un durvju
 • Fixed, bīdāmās un Modem Plaukti
 • I / O Paneļi
 • Glabāšanas un aprīkojums atvilktnes
 • Ritentiņš bāzes, ritentiņi uz diviem riteņiem un kravas automašīnas
 • Ventilatori un pūtēji un dzesēšanas
 • Šasijas Gidi un balsti
 • I / O nodalījumi paneļiem
 • Vara Autobusu Bāri
 • Plug Veidņi
 • Ar triecieniem un vibrācijām amortizatori (pārbaudīts MIL-STD 810D, 514.3-7,8 un 9. iedaļā, kas simulē 20 gadus raupja pakalpojumu mobilo aplikāciju. Kabinets tika arī pārbaudīts uz MIL-STD 901, kas simulē 10g āmurs trāpījuma .)
Pilna izmēra pasargāts plaukts slēgta pretskats
Pilna izmēra pasargāts plaukts slēgta pretskats
Pilna izmēra pasargāts plaukts open front view
Pilna izmēra pasargāts plaukts open front view
Visi shielded pakaramie ir aprīkotas ar shielded šūnveida ventilācijas paneļiem
Visi shielded pakaramie ir aprīkotas ar shielded šūnveida ventilācijas paneļiem
Par papildu jauda ventilācijas papildus ventilatoriem ar aizsargātām šūnveida ventilācijas paneļus var piestiprināt aizmugurē statnes
Par papildu jauda ventilācijas papildus ventilatoriem ar aizsargātām šūnveida ventilācijas paneļus var piestiprināt aizmugurē statnes
Katrs plaukts var veikt ar ieejas un filtri, jums ir nepieciešams. Domājiet par datu savienojumu, piemēram, USB un Ethernet, bet arī filtrēts powerfeeds par ierīces iekšpusē plauktiem.
Katrs plaukts var veikt ar ieejas un filtri, jums ir nepieciešams. Domājiet par datu savienojumu, piemēram, USB un Ethernet, bet arī filtrēts powerfeeds par ierīces iekšpusē plauktiem.
Plaukts durvju rāmis ir aprīkots ar elastīgu elektrību vadošiem blīvēm, kas nodrošina labu saskari starp durvīm un rāmi, kad aizvērts.
Plaukts durvju rāmis ir aprīkots ar elastīgu elektrību vadošiem blīvēm, kas nodrošina labu saskari starp durvīm un rāmi, kad aizvērts.
Stikla durvīm ir aprīkots ar ļoti smalku elektrovadoša sietu, ko var viegli redzēt cauri, bet kas garantē ļoti labu aizsargu.
Stikla durvīm ir aprīkots ar ļoti smalku elektrovadoša sietu, ko var viegli redzēt cauri, bet kas garantē ļoti labu aizsargu.

Vairogs sniegumu

Jo deze konteineru wordt op de mājas een grafiek ingeladen.
Deze konteiners niet bewerken svp
Grafiek Ekranēti plaukti (72)
Grafiek legenda

Lūdzu, ņemiet vērā: Šīs vērtības tiek mērīta laboratorijas apstākļos. Rezultāti var atšķirties citās situācijās; lūdzu, izlasiet mūsu garantiju .

EMI pasargājot bagāžnieku serveru telpās Holland Shielding Systems BV EMI pasargājot bagāžnieku serveru telpās Holland Shielding Systems B.V. Holland Shielding Systems B.V. Faradeja būri & ekranizētos testa kastes > Faradeja būri un sastāvdaļas
Rated 4/5 based on 5 customer reviews
In stock
48.00 48.00 999999.00 EUR
48.00 48.00 999999.00 Quotation EUR
Faradeja būri & ekranizētos testa kastes > Faradeja būri un sastāvdaļas 1 EMI pasargājot bagāžnieku serveru telpās Holland Shielding Systems BV
Product description: EMI pasargājot bagāžnieku serveru telpās

Holland Shielding Systems BV

Holland Shielding Systems B.V. Holland Shielding Systems BV Holland Shielding Systems BV

Worldwide leading manufacturer of EMC (electromagnetic compatibility), EMI (electromagnetic interference) and RFI(radiofrequency interference) shielding solutions. Our EMC/EMI specialists will work together with you from the design phase through final production.

Open: Monday-Friday 7am-12pm

Phone: +31(0)78-2049000

Fax: +31(0)78-2049008

Paypal, credit card, iDEAL, Cash, Wire transfer From €48
Jacobus Lipsweg 124, 3316BP, Dordrecht, ZH, NL
Rated 4.9/5 based on 346 customer reviews

Lai iegūtu citātsNorobežotas plaukti 24 stundu laikā aizpildiet formu.

To make an offer for a shielded rack, we ask you to specify the desired performance and dimensions in the following blocks. Potential additional services such as filtering can be discussed later.

Series
Width (mm)
Specify the width of the shielded rack in mm
Length (mm)
Specify the length of the shielded rack in mm
Height (mm)
Specify the height of the shielded rack in mm
Performance level
Izvēlieties iespēju:
1 : FCC/VDE Shielded Cabinets
2 : EMI shielded Cabinets
3 : The highest EMI/RFI protection available
* Piezīme: Nepieciešami sarkanie bloki
Pieņemams failu paplašinājumi (vēlams PDF fails)
.ai, .bmp, .cad, .doc, .docx, .dwf, .dwg, .dxf, .dxt, .eps, .gif, .icd, .idw, .ipn, .ipt, .jpeg, .jpg, .pdf, .png, .ppt, .pptx, .psd, .rar, .step, .svg, .tif, .tiff, .xls, .xlsx, .zip