Kā EMI-vairogs plastmasas korpusu

Zemāk mēs detalizēti paskaidrot, kā plastmasas korpuss var būt EMI pasargāts un kurus produktus var izmantot.

Elektromagnētiskie lauki ceļot cauri plastmasas elektronikas korpusi ir ļoti viegli. Tā rezultātā šāda veida mājokļu nav elektromagnētisko savietojamību; citiem vārdiem sakot, elektromagnētiskie lauki ar citu iekārtu radītie var traucēt ar elektroniku, vai lauki, ko emitē ierīce var traucēt citu elektroniku tuvumā. Lai risinātu šādas saistītās problēmas, pasargājot slānis (EMI vairogs), būs piemērots plastmasas, lai ierīce EMS-pierādījums.

Ir vairāki veidi, kā nodrošināt premium EMI / RFI pasargājot veiktspēju. Konkrēts šķīdums var tikt izvēlēts atkarībā no vājināšanās vēlamajā. Viena iespēja ir glezna korpuss ar vadoša strūklu, kas piedāvā salīdzinoši zemu samazinājumu, bet ir priekšrocība ir viegli piemērot sarežģītas formas. Ir arī filmas, kuras rezultātā augstāku samazinājuma līmeņiem, bet tas var būt grūti tos piemērot korpusos ar sarežģītas formas.


Kā noteikt, kura sistēma ir piemērots tieši jūsu pieteikumu

  • Kādi ir daudzums un gada apjomu?
  • Kāds ir izmērs un forma produktu, kuru vēlaties, lai pasargātu?
    Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, sūtiet savu tehnisko zīmējumu vai priekšstatu par mājokli, lai mēs varētu jums ieteikt
  • Kāds ir jūsu nepieciešamā piegādes laiks?
  • Vai maskēšana nepieciešams (ti, vai ir daļas, kas ir palikt bez vāka / nekrāsotu)?
  • Kas ir vēlamais vājināšanās?

Pieprasot konsultācijas, lūdzam sniegt atbildes uz tik daudziem no šiem jautājumiem, cik vien iespējams.


Lai EMC-pasargātu plastmasas korpuss, šādi risinājumi ir pieejami:

Elektrību vadoša niķelis (partnr 3801). Elektrību vadoša niķelis pārklājums ir pieejams aerosolu 365 ml, kārbas ir 5 l un kārbās 20 litru
Elektrību vadoša niķelis (Part nr. 3801), kas ir pieejams aerosolu 365 ml, kārbas no 5 litriem un kārbas no 20 litriem
Vairāk informācijas par 3801 sēriju elektrovadošām niķeļa pārklājumu
Elektrību vadoša metalizēšanas (partnr 3838). Elektriskās vadošs metalizāciju ir pieejama pēc pieprasījuma. Citāts vislabāk ir nosūtīt attēlu no jūsu plastmasas korpusā ar summu, kas nepieciešama
Elektrovadītspēju metalizāciju (daļa nr. 3838), kas ir pieejams pēc pieprasījuma. Citāts, lūdzu, nosūtiet mums priekšstatu par jūsu plastmasas korpusā ar summu, kas nepieciešama
EMI korpusi (partnr 1900). Mu-vara apvalki un korpusi EMI pasargājot no PCB iekšpusē plastmasas korpusā
EMI korpusi (Part nr. 1900). Mu-vara apvalki un korpusi EMI shielding PCB iekšpusē plastmasas korpusā
Augstas precizitātes conductive EMI folija veido
Augstas precizitātes conductive EMI folija veidošana

padoms

Ja vēlaties saņemt konsultāciju (bez maksas), lūdzu, sūtiet savu zīmējumu pa e-pastu uz info@hollandshielding.com vai faksu uz + 31- (0) 78 -614 9585. Mēs atbildēsim dažu stundu laikā.

Padoms: Nekad izmantot silikona anti-atbalstu, jo tas nevar noņemt no jauna. Atbrīvošanas aģentiem balstītas uz taukiem vai eļļu, ir labi, jo tie var noņemt mūsu tīrīšanas / attaukošanas procesu. Jūsu sairt jāinformē par to iepriekš.

Kopumā:

Kad liels daudzums (vairāk nekā 5000), ir jāņem vērā, metalizācija parasti ir labāks risinājums. Tā kā tas tiek darīts ar vakuumā, kas ir piemērots džiga ir nepieciešams turēt komponentu, kā arī daļēji maska ​​to (piemēram, lai novērstu īsslēgumu). Stendiem tiek ražoti mūsu mašīna inženieru iekārtas; tie ir projektēts un būvēts ar lielu precizitāti, un šis process ilgst vairākas nedēļas. Ar izmēriem pārsniedz 500 mm, tad metalizācija process parasti kļūst dārgāks; Parasti lieli priekšmeti apsmidzina ar vadošām krāsu.

Kad jums ir nepieciešams produkts ātri, un sērija ir neliels (līdz vairākiem simtiem), mēs iesakām izmantot vadoša slāni krāsas (vadītāja pārklājuma), ko mēs varam pieteikties jums, vai jūs varat pieteikties pats, ja jums ir iekārtas, kas nepieciešamas . Kad ģeometrija produkta ir vienkāršs, tas ir iespējams, lai pasargātu ierīci ar plēvi vai tekstilizstrādājuma. Tas ir arī labs veids, kā EMI blīvējumu tikai jutīgo daļu savu produktu. Ražošanas līdzekļi ir salīdzinoši lēti, jo šāda veida ekranējumu var ražot ar pļaušanas gida vai lāzera-cut mašīna.

Kad daļas ir mazas (līdz 100 mm), un nav nepieciešamas augstas mehāniskās īpašības, vadītspējīgs plastmasas var izmantot. Tas ir labākais šajā gadījumā konsultēties ar savu izveidotājs un mums, lai atrastu labāko iespējamo risinājumu.

Ar galvaniska vai ķīmiskai apstrādei (par sīkām detaļām, un lielos daudzumos), vispārīgi runājot, selektīvs pārklājums nav iespējama. Gan iekšpuses un ārpuses tiek apstrādāti.

Holland Shielding Systems BV Holland Shielding Systems B.V. Holland Shielding Systems B.V.
Rated 4.9/5 based on 10 customer reviews
In stock
48.00 48.00 999999.00 EUR
48.00 48.00 999999.00 Quotation EUR
1 Holland Shielding Systems BV
Product description:

Holland Shielding Systems BV

Holland Shielding Systems B.V. Holland Shielding Systems BV Holland Shielding Systems BV

Worldwide leading manufacturer of EMC (electromagnetic compatibility), EMI (electromagnetic interference) and RFI(radiofrequency interference) shielding solutions. Our EMC/EMI specialists will work together with you from the design phase through final production.

Open: Monday-Friday 7am-12pm

Phone: +31(0)78-2049000

Fax: +31(0)78-2049008

Paypal, credit card, iDEAL, Cash, Wire transfer From €48
Jacobus Lipsweg 124, 3316BP, Dordrecht, ZH, NL
Rated 4.9/5 based on 346 customer reviews