Zemas frekvences un augstas frekvences lauka izturības mērījumus vietu

Mērījumus var veikt ar zemas frekvences spektra (0 Hz DC - 30 MHz) un augsto frekvenču spektra (9 kHz -22 GHz) jebkurā vietā pēc klienta norādītajā

EMF mērījumi / EM mērījumi / elektromagnētisko starojumu

Elektromagnētiskie lauki radīt traucējumus elektronisko ierīču un var ietekmēt cilvēku veselību tuvumā, kur lauki tiek radīts. Ir svarīgi atzīt to agrīnā stadijā būvniecības procesā, piemēram, pie nākotnes būvniecības vietā vai kamēr būvniecība jau notiek, tā, ka budžets netiek pārsniegti. Ar lauka stiprības mērījumi var diagrammu esošos elektromagnētiskos laukus un emitēto GSM starojumu, UMTS antenas un transformatoru atstarpes pieminēt dažus piemērus. Šie mērījumi var palīdzēt noteikt labāko vietu jaunajā ēkā telpas, kur jutīgas mērījumi notiek, piemēram, slimnīcās vai nano laboratorijās. Un pēdējais, bet ne mazāk, lauka izturības mērījumus var atklāt traucējumu avotus un var būt daļa no plānotās pārbaudes esošo izsijātas telpām un Faradeja būri.


Magnētiskais lauks izturības ELF mērījumi

Mērījumus var veikt ar zemas frekvences spektra (0 Hz DC - 30 MHz), kas ir magnētiskos laukus ap iekārtām, ar kuru palīdzību augstu straumes plūsmu. Vairumā gadījumu biežums būs 50 / 60Hz, piemēram, transformatoru telpās, gaisvadu līnijas, kopņu sistēmas un sadales skapja skapji, un tuvumā augstsprieguma vadi un dzelzceļa līnijām, gan virs un zem zemes.


Elektriskā lauka stiprums EMF mērījumi

Mērījumus var veikt arī augsto frekvenču spektru (9 kHz -22 GHz), lai izmērītu elektrisko lauku ar pārraides iekārtu vai iekārtu radītie ieskaitot C2000, GSM un UMTS torņiem, radaru sistēmas, bezvadu ierīces, uc

Testus var veikt, lai apmierinātu SKANR standartiem, 2013/35 / ES vadlīnijas vai alternatīvi veselības ieteikumi, piemēram, SBM-2008.


Programmas

 • Bāzes
 • Elektromagnētiskie lauki (V / m vai W / m2)
 • EMF mērījumi
 • ELF mērīšana transformatora istabā (nano Tesla)
 • Atklāšana traucējumu avotu
 • Izveidota standarti veselībai, videi, licences, DDVA noteikumiem
 • Nosakot vietu telpās, lai veiktu sensitīvus mērījumi
 • aizsargāta platības pārbaude
 • Countercheck (otrais viedoklis)
Inhouse antenna calibration
In-house antena kalibrēšanas

Kāpēc veic mērījumus?

Tas ir ļoti sarežģīti, lai novērtētu elektromagnētisko starojumu no teorētiskā viedokļa - tas var pat teikt, ka nav iespējams, saistīts ar daudziem mainīgajiem vidē. Tieši tāpēc mērot pie paša vietā bieži ir nepieciešami, lai ieskicētu valdošo elektromagnētiskos laukus un, lai atrastu iespējamos avotus iejaukšanās.


Priekšrocības

 • Mērījumu uz vietas
 • Izmaksu ziņā efektīvs
 • Notīrīt ziņošana
 • Ekspertīzi visos skrīninga / ekranēšana disciplīnās
 • Ieteikumi attiecībā samazināšanu laukiem
 • sertifikācija

Dominējošās laukus un ieteiktos standartus

Ir ieteicams standarti gan magnētisko un elektrisko lauku, ko Veselības padome, kas par ierobežojumiem Telecommunications Act. Īpaši magnētiskie lauki tiek uzskatīti nopietns drauds veselībai; Piemēram, ir plaši izplatītas bažas par cēloņsakarību starp pakļaujot magnētisko lauku un leikēmijas bērniem. Bez tam, tur ir daudzas veselības sūdzības tiek turētas aizdomās par saistītas ar (vai saistīta ar) iedarbība magnētiskajiem laukiem, piemēram, galvassāpes, depresiju un bezmiegu.


Veselības un drošības mērījumi

Par drošību un veselību saviem darbiniekiem, tas ir svarīgi zināt, vai nav bīstami lauki tuvumā viņu darba vidē. Holland Ekranēšanas sistēmu var veikt mērījumus uz vietas, lai noteiktu pašreizējo lauka intensitātes. Šie mērījumi tiek veikti saskaņā ar 2013. / 35 / ES vadlīnijām. Detalizēts pārskats sniegs detalizētu pārskatu par lauku spējām un ieteikumus par to, kā aizsargāt jūsu darba devējiem, ja ir pārāk augsts lauki stiprās tiek mērīta.


Nosakot pozīciju jutīgu mērījumu telpu

Kad karte tiek izgatavota no esošajiem valdošajiem elektromagnētisko lauku, vai nu būvniecības laikā esošā ēkā, vai laikā, remodeling, iespējams sniegt rekomendācijas par optimālo pozīciju par jutīgu mērījumu telpā.


Pārbaudes mērījumi Faradeja būri

Katru Faradeja būris nepieciešama regulāra tehniskā apkope pārbaudes. Tas attiecas ne tikai uz meistarība durvīm - jo tur var būt daudz neredzami iemeslu, kādēļ būris var kļūt par "caurs", tāpēc tas vairs darbojas saskaņā ar specifikācijām. Tāpēc mēs veicam kontroles mērījumus uz vietas. Pēc mērījumu, tiek sniegts sertifikātu. Periodiski mērījumi ir svarīgi slimnīcām un uzņēmumiem ar ISO (9000) sertifikāciju.


Atsauces:

Izlase vārdu no mūsu klientu portfeli

Holland Ekranēšanas sistēmu BV veic profesionāli pilna spektra magnētisko DC un AC un elektromagnētiskās EMF aptaujas visā Eiropā un visā pasaulē. Zemāk ir saraksts ar frekvences, ka mēs varam izmērīt, no zemākas uz augstākām frekvencēm.
Lai iegūtu plašāku informāciju par mūsu mērījumiem, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums.

 • SELF-lauka stiprums mērījumi
 • ELF-lauka stiprums mērījumi
 • VLF-lauka stiprums mērījumi
 • LF-lauka stiprums mērījumi
 • MF lauka intensitātes mērīšana
 • HF-lauka stiprums mērījumi
 • VHF-lauka stiprums mērījumi
 • UHF-lauka stiprums mērījumi
 • SHF-lauka stiprums mērījumi
 • EHF lauka stiprums mērījumi
Magnetic field strength measurement after EMI shielding
Mērīšanas magnētiskā lauka-spēkus pēc pasargājot
Electric field strength measurement on location
Elektriskā lauka intensitātes mērīšana uz vietas
Lauka intensitātes mērīšana
uz vietas
Set-up samazināšanas mērījumiem
UMTS / GSM antena
Analyse elektromagnetische meting
Elektromagnētiskā analīze mērījumi
Demping karakteristiek + calibratie meting
Amortizācijas īpašību + mērījumu kalibrēšana
Reductie prestatie metingen 9KHz tot 22GHz
Mērīšana samazināšanas rezultātiem, 9 kHz līdz 22 GHz
Opstelling test-antenne in mu-copper afgeschermde ruimte
Drawing testa antena
Mu-varš demonstrēta room
The electromagnetic spectrum

Radio frekvences lauka intensitātes mērījumus vietu Holland Shielding Systems BV Radio frekvences lauka intensitātes mērījumus vietu Holland Shielding Systems B.V. Holland Shielding Systems B.V.
Rated 5/5 based on 15 customer reviews
In stock
48.00 48.00 999999.00 EUR
48.00 48.00 999999.00 Quotation EUR
1 Radio frekvences lauka intensitātes mērījumus vietu Holland Shielding Systems BV
Product description: Zemas frekvences un augstfrekvences lauka stiprums measurings uz vietas, EMF Mērījumi, EM Mērījumu un HF-lauka stiprums mērījumi

Holland Shielding Systems BV

Holland Shielding Systems B.V. Holland Shielding Systems BV Holland Shielding Systems BV

Worldwide leading manufacturer of EMC (electromagnetic compatibility), EMI (electromagnetic interference) and RFI(radiofrequency interference) shielding solutions. Our EMC/EMI specialists will work together with you from the design phase through final production.

Open: Monday-Friday 7am-12pm

Phone: +31(0)78-2049000

Fax: +31(0)78-2049008

Paypal, credit card, iDEAL, Cash, Wire transfer From €48
Jacobus Lipsweg 124, 3316BP, Dordrecht, ZH, NL
Rated 4.9/5 based on 346 customer reviews