FCC

Jēdziens "Federal Communications Commission - FCC

FCC apzīmē Federal Communications Commission.

FCC (Federālā Komunikāciju Komisija) ir neatkarīga valsts iestāde, kas regulē starpvalstu un starptautisko sakaru radio un televīzijā un vadu un kabeļu un satelītu. Federālā sakaru komisija ir aģentūra Amerikas Savienoto Valstu valdība, kas ir izveidota ar aktu kongresa un ir neatkarīga no izpildvaras departamentiem.


Salaužot "Federal Communications Commission - FCC"

FCC rīcība ir cieši skatās akciju tirgus sekotāji, jo tās ietekmē sabiedrības gar daudzām dažādām darījumu līnijām. FCC piešķir mobilo un bezvadu varēs piekļūt, regulē mediju uzņēmumu apvienošanās un iegādes, aizsargā intelektuālā īpašuma tiesības, un regulē standartu saturu un izplatīšanu visiem mediju uzņēmumiem, kas darbojas Amerikas Savienotajās Valstīs.


Holland ekranēšana Systems BV un FCC

1979. gadā tika uzlikts juridiskās robežas uz elektromagnētisko emisiju no visām digitālās iekārtas ar FCC ASV, reaģējot uz pieaugošo skaitu ciparu sistēmām, kas tika traucējošu ar vadu un radio sakariem. Testa metodes un ierobežojumus, tika balstīta uz CISPR publikācijām, lai gan līdzīgi ierobežojumi jau bija jāizpilda Eiropas daļās. Tā kā šajās dienās Holland Ekranēšanas sistēmu BV sāka ražot aizsargmateriāli iegūt aprīkojumu noteiktajos emisijas prasībām un uzturēt tās ietvaros prasībām.

In 1980 vidū, Eiropas Savienības dalībvalstis pieņēma vairākus "jaunās pieejas" direktīvu ar nolūku standartizēt tehniskās prasības attiecībā uz produktiem, lai tie nekļūtu par šķērsli tirdzniecībai ietvaros EK. Viens no tiem bija EMC direktīva (89/336 / EK), un tas attiecas uz visām iekārtām, kas laistas tirgū vai nodots ekspluatācijā. Tā darbības joma ietver visas iekārtas ", kas var radīt elektromagnētiskos traucējumus vai darbību, kuru var ietekmēt šādi traucējumi".

Šī bija pirmā reize, kad bija likumīga prasība par imunitāti, kā arī emisijas par aparātu paredzēts iedzīvotāju. Un, lai gan var būt papildu izmaksas, kas saistītas dažiem produktiem, lai dotu viņiem zināms imunitātes līmeni, tas palielina viņu sajusto, jo tie spēj pastāvēt līdzās ar aparātu aktīvajā EM vidē mūsdienās un mazāk problēmu.

Daudzas valstis tagad ir līdzīgas prasības attiecībā uz produktiem, lai izpildītu kādu līmeni Elektromagnētiskās saderības (EMC) regulējumu.

FCC logo
FCC logo
FCC Building
FCC Building
Tur ir juridiska prasība par imunitāti, kā arī emisijas par aparātu paredzēts iedzīvotāju
Tur ir juridiska prasība par imunitāti, kā arī emisijas par aparātu paredzēts iedzīvotāju
Explination Federālās sakaru komisijas Holland Shielding Systems BV Explination Federālās sakaru komisijas Holland Shielding Systems B.V. Holland Shielding Systems B.V.
Rated 4.5/5 based on 14 customer reviews
In stock
48.00 48.00 999999.00 EUR
48.00 48.00 999999.00 Quotation EUR
1 Explination Federālās sakaru komisijas Holland Shielding Systems BV
Product description:

Holland Shielding Systems BV

Holland Shielding Systems B.V. Holland Shielding Systems BV Holland Shielding Systems BV

Worldwide leading manufacturer of EMC (electromagnetic compatibility), EMI (electromagnetic interference) and RFI(radiofrequency interference) shielding solutions. Our EMC/EMI specialists will work together with you from the design phase through final production.

Open: Monday-Friday 7am-12pm

Phone: +31(0)78-2049000

Fax: +31(0)78-2049008

Paypal, credit card, iDEAL, Cash, Wire transfer From €48
Jacobus Lipsweg 124, 3316BP, Dordrecht, ZH, NL
Rated 4.9/5 based on 346 customer reviews

Lai iegūtu citāts 24 stundu laikā aizpildiet formu.

Part Number
* Piezīme: Nepieciešami sarkanie bloki