hollandshielding.com Konfidencialitātes politika

Šī privātuma politika ir apkopoti, lai labāk kalpotu tiem, kas ir saistīti ar to, kā viņu "Personīgi identificējoša informācija" (PII) tiek izmantots internetā. PII, kas izmantota ASV privātuma likumu un informācijas drošības jomā, ir informācija, ko var izmantot vienu pašu vai kopā ar citu informāciju, lai identificētu, kontaktu, vai atrast vienu personu, vai arī lai identificētu indivīdu kontekstā. Lūdzu, izlasiet mūsu privātuma politiku uzmanīgi, lai iegūtu skaidru izpratni par to, kā mēs vākt, izmantot, aizsargāt vai kā citādi rīkoties ar jūsu personu identificējošu informāciju saskaņā ar mūsu mājas lapā.


Kādu personīgo informāciju mēs vācam no cilvēkiem, kas apmeklē mūsu emuāru, mājas lapā vai app?

Pasūtot vai reģistrējoties mūsu mājas lapā, kā gadījumā, jums var tikt lūgts ievadīt savu vārdu, e-pasta adresi, pasta adresi vai citu informāciju, lai palīdzētu jums ar savu pieredzi.


Kad mēs apkopojam informāciju?

Mēs apkopojam informāciju no jums, kad esat veicis pasūtījumu, abonēt biļetenu, aizpildīt veidlapu vai ievadīt informāciju par mūsu mājas lapā.


Kā mēs izmantojam jūsu informāciju?

Mēs varam izmantot informāciju mēs apkopojam no jums, kad jūs reģistrējaties, veikt pirkumu, pierakstīties uz mūsu biļetenu, atbildēt uz aptaujas vai mārketinga komunikācijas, sērfot mājas lapā, vai izmantot noteiktu citu vietni funkcijas šādos veidos:

 • Lai personalizētu lietotāja pieredzi un ļauj mums piegādāt satura un produktu piedāvājumu, kurā ir visvairāk interesē veidu.
 • Lai uzlabotu mūsu mājas lapu, lai labāk kalpotu jums.
 • Lai mums būtu labāk pakalpojumu jūs atbildētu uz jūsu klientu pakalpojumu pieprasījumu.
 • Lai ievadītu konkurss, reklāmu, aptaujas vai citu vietnes funkciju.
 • Lai ātri apstrādātu darījumus.
 • Lai nosūtītu e-pasta ziņojumus par pasūtījumiem vai citiem produktiem un pakalpojumiem.

Kā mēs aizsargātu apmeklētāju informāciju?

Mūsu mājas lapa ir skenēta regulāri uz drošības caurumiem un zināmu ievainojamību, lai padarītu jūsu apmeklējumu mūsu mājas lapā, kā droši vien iespējams.

Mēs izmantojam regulāri Malware skenēšana.

Jūsu personīgā informācija ir ietverta aiz nodrošināti tīkliem un ir pieejama tikai ierobežotam skaitam personu, kurām ir īpašas piekļuves tiesības šādām sistēmām, un tie ir nepieciešami, lai saglabātu informācijas konfidencialitāti. Turklāt, visi jutīga / kredīta informācija norādāt tiek šifrēta, izmantojot Secure Socket Layer (SSL) tehnoloģiju.

Mēs īsteno dažādus drošības pasākumus, kad lietotājs veic pasūtījumu ievada, norāda, vai piekļūst savu informāciju, lai uzturētu drošību jūsu personīgo informāciju.

Visi darījumi tiek apstrādāti, izmantojot gateway sniedzēju un netiek uzglabāti vai pārstrādāti uz mūsu serveriem.


Vai mēs izmantojam sīkdatnes?

Mēs neizmantojam sīkdatnes izsekošanas nolūkā.

Jūs varat izvēlēties, lai jūsu datoru brīdinātu jūs katru reizi, kad tiek nosūtīts sīkfails, vai arī varat izvēlēties, lai izslēgtu visas sīkdatnes. To var izdarīt, izmantojot jūsu pārlūkprogrammu (piemēram, Internet Explorer) iestatījumiem. Katrs pārlūks ir nedaudz atšķirīgs, lai apskatīt pārlūkprogrammas palīdzības izvēlni, lai iegūtu pareizo veidu, kā mainīt sīkfailus.

Ja jūs atslēgt sīkdatnes off, dažas funkcijas tiks atspējots, kas padara jūsu vietni pieredzi efektīvāku un daži no mūsu pakalpojumiem nedarbosies pareizi.

Taču jūs joprojām varat veikt pasūtījumus.


Trešās puses atklāšana

Mēs nepārdodam, tirdzniecību vai citādi nodot trešajām pusēm jūsu personiski identificējamo informāciju.


Trešo pušu saites

Mums nav iekļauts vai piedāvāt trešo personu produktus vai pakalpojumus mūsu mājas lapā.


Google

Google reklamēšanas prasības ir apkopotas Google reklamēšanas principos. Tie tiek ieviesti, lai nodrošinātu pozitīvu lietotāju pieredzi. https://support.google.com/adwordspolicy/answer/1316548?hl=en.

Mēs izmantojam Google AdSense Reklāma mūsu mājas lapā.

Google, kā trešās puses pārdevēja, izmanto sīkdatnes, lai kalpotu reklāmas mūsu mājas lapā. Google izmanto DART sīkdatnes ļauj tai kalpot reklāmas lietotājiem, pamatojoties uz to, apmeklējiet mūsu mājas lapā un citās vietnēs internetā. Lietotāji var izvēlēties no izmantošanu, Dart sīkdatni, apmeklējot Google reklāmas un satura tīkla privātuma politiku.


Mēs esam ieviesuši šādi:

 • Demogrāfija un interešu pārskati

Mēs kopā ar trešo personu pārdevēji, piemēram, Google izmanto pirmās puses sīkfailus (piemēram, Google Analytics sīkfailu) un trešās puses sīkfailus (piemēram, DoubleClick sīkfailu), vai citas trešās puses identifikatorus kopā, lai apkopotu datus par lietotāju mijiedarbību ar reklāmas seansu un citas reklāmas pakalpojumu funkcijas, jo tās attiecas uz mūsu mājas lapā.

Atteikšanās:
Lietotāji var iestatīt preferences, kā Google reklamē uz jums, izmantojot Google Reklāmu parametri lapā. Alternatīvi, jūs varat izvēlēties, apmeklējot Tīkla reklamēšanas iniciatīvas atteikšanās lapu vai pastāvīgi, izmantojot Google Analytics atteikšanās Browser pievienot uz.


Kalifornijas tiešsaistes privātuma aizsardzības likumu

CalOPPA ir pirmā valsts likums tauta pieprasīt tirdzniecības tīmekļa vietnēm un tiešsaistes pakalpojumus, lai ievietotu privātuma politiku. Likuma sasniedzamību tālu pārsniedz Kalifornijā pieprasīt persona vai uzņēmums, kas Amerikas Savienotajās Valstīs (un atvest pasauli), kas darbojas mājas lapas apkopo personu identificējošu informāciju no Kalifornijas patērētāju izlikt redzamā privātuma politiku savā tīmekļa vietnē, norādot tieši to informāciju, tiek apkopota un tiem personām, ar kurām tā tiek dalīta, un lai nodrošinātu atbilstību šai politikai. - Skatīt vairāk: https://consumercal.org/california-online-privacy-protection-act-caloppa/#sthash.0FdRbT51.dpuf


Saskaņā ar CalOPPA mēs piekrītam šādi:

Lietotāji var apmeklēt mūsu vietni anonīmi
Kad šī privātuma politika ir izveidota, mēs pievienot saiti uz to mūsu mājas lapā, vai vismaz pirmajā nozīmīgu lapā pēc ieiešanas mūsu mājas lapā.
Mūsu konfidencialitātes politika saitē iekļauts vārds "Konfidencialitāte", un to var viegli atrast lapā iepriekš norādītā.

Lietotājiem tiks paziņots par jebkādām konfidencialitātes politikas izmaiņas:

 • Mūsu konfidencialitātes politika lapā

Lietotājiem ir iespēja mainīt savu personisko informāciju:

 • Ar e-pastu mums
 • Pēc zvana mums

Kā mūsu vietā rīkoties neizsekojat signālus?

Mēs godinām nav izsekot signālu un nav izsekot, augu sīkdatnes vai izmantot reklāmas kad Do Not Track (DNT) pārlūks mehānisms vietā.


Vai mūsu vietā ļaus trešo pušu uzvedības izsekošanu?

Ir arī svarīgi atzīmēt, ka mēs neļaujam trešo personu uzvedības izsekošana


COPPA (Bērnu tiešsaistes privātuma aizsardzības likums)

Kad runa ir par kolekciju personisko informāciju no bērniem līdz 13 gadu vecumam, Bērnu tiešsaistes privātuma aizsardzības likumu (COPPA) liek vecāku kontroli. Federal Trade Commission, nācijas patērētāju aizsardzības aģentūra īsteno arī Coppa noteikumu, kas viļņus, ko operatori tīmekļa vietnes un tiešsaistes pakalpojumus, ir jādara, lai pasargātu bērnu privātumu un drošību tiešsaistē.

Mums nav konkrēti pārdot bērniem, kas jaunāki par 13 gadiem.


Fair Informācijas prakse

Fair Informācijas prakses principus, veido mugurkaulu konfidencialitātes tiesību akti Amerikas Savienotajās Valstīs un jēdzieni tie ietver ir bijusi nozīmīga loma attīstībā datu aizsardzības tiesību aktu visā pasaulē. Izpratne Gadatirgus Informācijas prakses principi un kā tos īstenot, ir būtiska, lai atbilstu dažādiem normatīvajiem aktiem, kas aizsargā personisko informāciju.


Lai būtu saskaņā ar Fair informācijas praksi mēs veiksim šādu reaģējošu darbību, ja datu pārkāpumu gadījumos:

Mēs informēsim lietotājiem pa e-pastu

 • 1 darbadienas laikā
 • 7 darbadienu laikā

Mēs arī piekrītam uz individuālo pārsūdzības principa, kas paredz, ka personām ir tiesības veikt juridiski īstenojamas tiesības pret datu uzpircējiem un pārstrādātājiem, kas nespēj ievērot likumu. Šis princips prasa ne tikai to, ka cilvēki ir īstenojamas tiesības pret datu lietotājiem, bet arī to, ka personām ir vērsties tiesā, vai kādas valsts iestādes izmeklēt un / vai ierosināt lietu par neatbilstību ar datu apstrādātājiem.


CAN SPAM likuma

CAN-SPAM likuma ir likums, kas nosaka noteikumus komerciālo e-pastu, nosaka prasības attiecībā uz komerciālu paziņojumu, dod saņēmējiem tiesības uz e-pasta ziņojumi tiek apturēta, tiek nosūtīti uz tiem, un izklāsta grūts sodus par pārkāpumiem.


Mēs apkopojam jūsu e-pasta adresi, lai:

 • Sūtiet informāciju, atbildēt uz jautājumiem, un / vai citus pieprasījumus vai jautājumus.
 • Apstrādājiet pasūtījumus un nosūtīt informāciju un atjauninājumus, kas attiecas uz pasūtījumu
 • Mēs varam arī nosūtīt jums papildu informāciju, kas saistīta ar jūsu produktu un / vai pakalpojumu.
 • Tirgus uz mūsu adresātu sarakstu vai turpināt sūtīt e-pastus, lai mūsu klientiem pēc sākotnējā darījuma noticis

Lai būtu saskaņā ar CANSPAM mēs piekrītat, ka:

 • NEIZMANTOJIET nepatiesu vai maldinošu priekšmetus vai e-pasta adreses
 • Noteikt ziņu par reklāmu kaut kādā pieņemamā veidā
 • Iekļaujiet fizisko adresi mūsu biznesa vai portāla galvenajā mītnē
 • Uzraudzīt trešās puses e-pasta mārketinga pakalpojumus, lai izpildītu, ja tāds tiek izmantots.
 • Gods opt-out / atrakstīties pieprasījumus ātri
 • Atļaut lietotājiem atrakstīties, izmantojot saiti apakšā katru e-pastu

Ja kādā brīdī jūs vēlētos atteikties saņemt e-pasta ziņojumus, jūs varat e-pastu mums

 • Izpildiet norādījumus apakšā katru e-pastu.

un mēs nekavējoties izņemt jūs no visa sarakste.
Sazināšanās ar mums

Ja ir kādi jautājumi par šo konfidencialitātes politiku jūs varat sazināties ar mums, izmantojot šo informāciju tālāk.

hollandshielding.com
Jacobus Lipsweg 124
Dordrecht, Dienvidholande 3316BP
Nīderlande
info@hollandshielding.com
+31 (0) 78-2049000

Pēdējā reizē rediģēja 2015-12-16

Holland Shielding Systems BV Holland Shielding Systems B.V. Holland Shielding Systems B.V.
Rated 5/5 based on 7 customer reviews
In stock
48.00 48.00 999999.00 EUR
48.00 48.00 999999.00 Quotation EUR
1 Holland Shielding Systems BV
Product description:

Holland Shielding Systems BV

Holland Shielding Systems B.V. Holland Shielding Systems BV Holland Shielding Systems BV

Worldwide leading manufacturer of EMC (electromagnetic compatibility), EMI (electromagnetic interference) and RFI(radiofrequency interference) shielding solutions. Our EMC/EMI specialists will work together with you from the design phase through final production.

Open: Monday-Friday 7am-12pm

Phone: +31(0)78-2049000

Fax: +31(0)78-2049008

Paypal, credit card, iDEAL, Cash, Wire transfer From €48
Jacobus Lipsweg 124, 3316BP, Dordrecht, ZH, NL
Rated 4.9/5 based on 346 customer reviews