vīzija

"Mēs uzskatām, ka mēs ražojam augstas kvalitātes EMI aizsargmateriāli produktus visekonomiskāko un videi draudzīgā veidā, iespējams, un tas nav gatavojas mainīt. Mēs vienmēr par Lookout par jauninājumiem.

Mēs ticam, ka labus risinājumus, kas būtu arī būt vienkāršs, nevis unneccessarily sarežģīti. Mēs uzskatām, ka mums ir nepieciešams, lai pašu un kontrolēt galvenās tehnoloģijas aiz produktiem, ko mēs izdarām, un piedalās tikai tajos tirgos, kur mēs varam veikt nozīmīgu ieguldījumu. Mēs neverturn projektu leju, jo līdz šim mēs esam vienmēr atraduši risinājumu mūsu klientiem.

Mēs patiešām koncentrēties uz katru projektā mēs strādājam tālāk, jo mēs uzskatām katru patiesi svarīgu un nozīmīgu. Mēs ticam pastiprināt sadarbību un svešapputes starp dažādām mūsu grupu inženieru, kas ļauj mums, lai jauninājumus tādā veidā, ka citi nevar atbilst. Atklāti sakot, mums nav nokārtot par kaut ko mazāk nekā izcilību katrā grupā uzņēmumā, mums ir godīgums uzņemt, kad esam kļūdījušies, un drosme mainīties. Un es domāju, ka, neatkarīgi no tā, kas aizņem kuras pozīcijas šīs vērtības ir tik iestrādāti šo uzņēmumu, ka mēs turpināsim to darīt ļoti labi. "

AM van Tienhoven izpilddirektors Holland Ekranēšanas sistēmu BV

Holland Shielding Systems BV Holland Shielding Systems B.V. Holland Shielding Systems B.V.
Rated 4.7/5 based on 13 customer reviews
In stock
48.00 48.00 999999.00 EUR
48.00 48.00 999999.00 Quotation EUR
1 Holland Shielding Systems BV
Product description:

Holland Shielding Systems BV

Holland Shielding Systems B.V. Holland Shielding Systems BV Holland Shielding Systems BV

Worldwide leading manufacturer of EMC (electromagnetic compatibility), EMI (electromagnetic interference) and RFI(radiofrequency interference) shielding solutions. Our EMC/EMI specialists will work together with you from the design phase through final production.

Open: Monday-Friday 7am-12pm

Phone: +31(0)78-2049000

Fax: +31(0)78-2049008

Paypal, credit card, iDEAL, Cash, Wire transfer From €48
Jacobus Lipsweg 124, 3316BP, Dordrecht, ZH, NL
Rated 4.9/5 based on 346 customer reviews