CE marķējums

Kas ir CE marķējums?

CE ietver paziņojumu ražotāja izsniegta, norādot, ka produkts atbilst galvenajiem kritērijiem Eiropas Savienības - piemēram EMS direktīva - attiecībā uz drošību, vides un lietotāja veselībai. Šis paziņojums ir redzami pārstāvēta produktu ar CE simbolu.

Atkarībā no riskiem, dažām produktu grupām ražotāja paziņojums ir jāapstiprina ar pārbaudēm, ko veic neatkarīga trešā persona, tā saukto pilnvarotā iestāde. Ja ir atbilstība visiem piemērojamajiem kritērijiem, kas noteikti Eiropas standartā attiecībā uz attiecīgo produktu, tad ir juridisks "pieņēmums par atbilstību prasībām izcelsmes no direktīvas." Testa neatkarīga trešā persona, pamatojoties uz dominējošiem Eiropas standartiem veica apliecina, ka pieņēmumu par atbilstību. Bez tam, tas var būt obligāti ievērot vairākām direktīvām, un līdz ar dažādu Eiropas standartiem arī - piemēram kombināciju EMS direktīvas un Zemsprieguma direktīvas.

CE
CE marķējums

CE atbilstības marķējums

  • CE atbilstības marķējums sastāv no lielajiem burtiem "CE", kas ir tieši proporcionāls.
  • Ja CE marķējumu samazina vai palielina, jāievēro proporcijas.
  • Ja uz aparātu attiecas citas direktīvas, kas nosaka citus aspektus un kas arī paredz CE marķējumu, tad pēdējais norāda, ka ierīces, uzskatītu par atbilstošām šīm citām direktīvām.
  • Tomēr, ja viena vai vairākas no šīm direktīvām ļauj ražotājam, pārejas periodā ļauj izvēlēties, kurus noteikumus piemērot, CE marķējums norāda atbilstību tikai tām direktīvām, kuras izgatavotājs ir piemērojis. Šajā gadījumā informācijai par piemērotajām direktīvām jābūt direktīvās noteiktajos dokumentos, paziņojumos vai instrukcijās, kas noteiktas direktīvās un ko pievieno šādiem aparātiem.
  • Dažādie komponenti CE marķējuma jābūt gandrīz vienāda augstuma, un tas nedrīkst būt mazāks par 5 mm.

CE EMI / RFI Testēšana - Holland Ekranēšanas sistēmu - EMI / RFI Shielding Holland Shielding Systems BV CE EMI / RFI Testēšana - Holland Ekranēšanas sistēmu - EMI / RFI Shielding Holland Shielding Systems B.V. Holland Shielding Systems B.V.
Rated 5/5 based on 6 customer reviews
In stock
48.00 48.00 999999.00 EUR
48.00 48.00 999999.00 Quotation EUR
1 CE EMI / RFI Testēšana - Holland Ekranēšanas sistēmu - EMI / RFI Shielding Holland Shielding Systems BV
Product description: CE zīme, šī sertifikācija, pasargājot EC, EK noteikumiem, EK regula EK pārbaude, EMI / EK, EMI noteikumi, noteikumi ekranēšanai, ekranēts, CE sertifikācija

Holland Shielding Systems BV

Holland Shielding Systems B.V. Holland Shielding Systems BV Holland Shielding Systems BV

Worldwide leading manufacturer of EMC (electromagnetic compatibility), EMI (electromagnetic interference) and RFI(radiofrequency interference) shielding solutions. Our EMC/EMI specialists will work together with you from the design phase through final production.

Open: Monday-Friday 7am-12pm

Phone: +31(0)78-2049000

Fax: +31(0)78-2049008

Paypal, credit card, iDEAL, Cash, Wire transfer From €48
Jacobus Lipsweg 124, 3316BP, Dordrecht, ZH, NL
Rated 4.9/5 based on 346 customer reviews