pasargājot blīves

Kā darbības frekvences palielinās un ierīces kļūst sarežģītāka, tie var būt jutīgāki pret elektromagnētiskiem traucējumiem (EMI). Sakarā ar šo inženieru šodien saskaras pieaug problēmas. EMI vairogi parasti īstenota dizains izolēt vienu sastāvdaļu vai daļu ierīci no cita. Lai nodrošinātu ticamu un stabilu elektrisko blīvi, EMI pasargājot starplika bieži iekļauta starp vairogs korpusu un saskarsmes virsma ierīces. Pie Holland Ekranēšanas sistēmu BV, mēs pārliecināmies, ka EMI un EMI / IP blīves kur visvairāk pieprasījums ir, vienmēr ir pieejama noliktavā. Mūsu EMI- un EMI / IP vairogs un zemējuma starplikas risinājumi atbilst plašu piemērošanas vajadzībām un risinātu problēmas, dizaineri saskarties. Sakarā ar mūsu plašo tehnikas, mēs varam ražot jebkuras formas un ar blīvi veidu.

Holland Ekranēšanas sistēmu BV spēj veikt jebkuru pielāgotu profilu EMI pasargājot blīvi. Mūsu EMI blīves nāk ar konkrētiem ekranēšana standartiem, bet, ja jums ir projekts, kas prasa īpašas vajadzības, sazinieties ar mūsu EMI un RF pasargājot eksperti jau šodien!

EMI blīves

EMI pasargājot blīves nāk daudzās formas, izmēru un materiālu. Par katru pieteikumu, ir vēl viens no EMI pasargājot blīves piemērotu veidu. Turklāt svarīgi ir arī tas, cik liels samazinājums / pavājināšanās jābūt.

EMI / IP blīves

Šajā produktu grupā Jūs atradīsiet EMI pasargājot blīves, kas arī ir labas ūdens blīvējuma īpašības. Saīsinātie šīs blīves ir minētas EMI / IP blīvēm.

Fingerstrips

Fingerstrip blīves un metāla sēkļa produkti ekranējumu un priekšzināšanām