PCB kārbas, blīves, korpusi & clips

Mūsdienās, EMI pasargājot drukātās shēmas plate ir visai sarežģīta. Jūs esat nodarbojas ar telpu, svara un cietība. Efektīvs EMI pasargājot jāiegūst, bet arī jāizpilda ar iepriekš specifikācijām.

Mūsu PCB pasargājot speciālisti strādās ar Jums, lai no dizaina, ātrā prototipēšana līdz ražošanai. Self-automatizētas iepakojums pieder iespējām.

1500 - 1800 series PCB pasargājot kārbas un kupeju vairogi

EMI uzlikas uz plates līmenī. Šajā productgroup jūs varat atrast PCB vairogus pasargājot daļu no drukātās shēmas plates. Tas nepieciešams, lai pasargā pie trokšņa avota vai, lai aizsargātu jutīgu mikroshēmu pret elektromagnētiskajiem traucējumiem.

Vairogs klipus & tapas 1500 sērija PCB ekranēšana kannas

Sakarā ar mūsu inovatīvo PCB ekranēšana klipus un tapas elektromagnētiskas interferences (EMI) un radiofrekvenču traucējumu (RFI) vairoga izvietošanu uz PCB bez pasta lodēšanai tagad ir iespējams! Holland Ekranēšanas sistēmu BV virspusmontējami (SMD) pasargājot klipi ir rentabla alternatīva rokas lodēšanai. Miniatūras konstrukcija ļauj lentes un ruļļu iepakojumu saderīga ar standarta ātrgaitas izvietojuma aprīkojumu. RFI Ekrāna skrūvspīles var novietot jebkurā vietā uz PCB, novēršot nepieciešamību pēc papildu caurumiem un ietaupot vērtīgo PCB nekustamo īpašumu. Aprīkots ar četrām neatkarīgām atsperes kontaktiem uzticami RFI Ekrāna skrūvspīles ļauj vairogs noņemšanu un nomaiņu, lai pārstrādāt un / vai ķēdes.

1550 - 1570 series PCB pasargājot blīves

Ļoti mazs Conductive Foil, vadošs gumijas un vadošs silikona PCB pasargājot blīves.

Elastīgas & Electric Kontakti SMT. Šīs sērijas piedāvā virsma Mountable tehnoloģiju (SMT) savietojams elektriskā elastomērs savienotājs ar labu elastīga atveseļošanos un elektrisko īpašumu, tāpēc tas piedāvā ne tikai spilvenu, bet arī elektriskā savienojuma un zemējuma starp elektrisko objektiem un PCB.

1900 - 1950 series PCB pasargājot korpusi / korpusi

Viena un divslāņu EMI pasargājot apvalki un korpusi ar standarta izmēriem vai veikti saskaņā klienta zīmējuma.

Mēs ražot Mu-varš EMI vairogs korpusiem (1900 Series) visās formas un izmēriem. Šie pasargājot korpusiem ir jāievieto esošais piemēram, plastmasas korpusā, jo tie nav pietiekami spēcīga, lai kalpotu kā elektronikas mājokļu to pašu. Tas ir visekonomiskākais risinājums, ja jūsu esošās elektronikas norobežojums nenodrošina pietiekamu elektromagnētisko aizsargmateriāli.

Taču mēs arī ražot ļoti jauki meklē divslāņu elektronikas korpusi, ko var nodrošināt ar visām iespējamām slots nepieciešami jūsu elektronikas kamerā. Domājiet izgriezumiem pogām, ostām, displejiem un vairāk. Dubultā slāņa pasargāts korpusi var sniegt arī ar Jūsu uzņēmuma logo. Produkts var veikt tikai saskaņā ar jūsu zīmējumu.

Izvēlieties vienu no zemāk, lai iegūtu vairāk informācijas par produktiem.